גופי תאורה מיוחדים לקיר

בסטודיו אילנה אביב נוצרו לאחרונה כל גופי התאורה לקיר עבור המלון היקר ביותר בישראל,
מלון Six Senses Hotel בשחרות. שם עוצבו גופי תאורה מיוחדים עבור כל הסוויטות, כמו כן עוצבו שם גופי תאורה לקיר בספא, כולם גופי תאורה מבטון בשילוב זרדים עם מעטה עדין של חול שמשלים באופן מופלא את העיצוב היוקרתי ומאופק של הסוויטות. גם עבור מרכז המבקרים עוצב פסל קיר ענק משולב בתאורת לד.
גופי התאורה המיוחדים הם פסלי קיר שבעצם נוסף להם חומר נוסף והוא אור. פסלים אלה יוצרים תאורת אוירה. האור בפסלים אלה ניסתר ומאיר חלקים שונים בפסל עצמו, בכך בעצם האור מקבל את הצבע החם של העבודה ומתפזר ברכות בחלל.  התאורה תורמת משמעותית לעיצוב החלל ולעמעום גבולותיו תוך הדגשת האלמנטים הייחודיים בו. כולם גופי תאורה בעבודת יד.

בשנים האחרונות עדים אנחנו  למגמה הולכת ומתחזקת בעולם העיצוב,  של חזרה לחומרים גולמיים, במראה הטבעי והאמיתי שלהם – בטון, מתכת, חומרי אדמה ועוד. ככל שהסביבה העירונית הולכת ומתחזקת, הבטון הופך לחומר גלם משמעותי המעצב הלכה למעשה את סביבת החיים שלנו.
גופי התאורה לקיר מיוצרים בסטודיו אילנה אביב עשויים מבטון אקולוגי מרובד כל גוף תאורה מקבל עיצוב ייחודי, כל גופי תאורה עשוים בעבודת יד ללא תבניות כך שכל גוף תאורה הם ייחודים ואין בהם כפילויות.
התאורה יוצרת עיצוב אותנטי ומעצימה את החוויה בחלל המעוצב. התאורה המיוחדת הזו מאפשרת ביטוי אישי ויוקרתי בחלל המעוצב.

אתם רוצים להרגיש במקום העבודה שלכם ותחושת ייעוד וסיפוק  ומשמעות?
אתם רוצים להיכנס לבית אחרי יום עבודה ולהרגיש שלווה וביטחון?
שהעיצוב שלכם ירגש אתכם, ויצרוב לכם חוויה נפלאה בתודעה,
אני מזמינה  אתכם להתחדש גוף תאורה לקיר אמנותי עכשווי וייחודי
להוסיף אמירה של עוצמה ויוקרה לחלל באמצעות גוף תאורה לקיר ייחודי מעוצב אחד
האווירה הנכונה מעוררת השראה, והשראה היא המקור ליצירה.

בחרו לעצמכם פריט אמנות מתוך המגוון הקיים באתר בחירה שתשדרג כל משרד וחדר אירוח, ותוסיף לו אווירה  ויוקרה. או קיבעו איתי פגישה ואעצב לכם בהתאמה אישית את עבודת האמנות הייחודית רק לכם.
למידע נוסף על העבודות וליצירה משותפת שתתרום לעיצוב המושלם של החלל אותו אתם מעצבים צרו איתי קשר במספר 052-4743374 או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם.